| Sergiu2609 a întrebat:

Incerc sa imi aduc aminte de numele unei melodii, este mai veche o cantau 2 baietii, era gen tehno, parca. In fine in videoclip ei aveau un robot si se luptau cu un montru gen caracatita care avea si un trident laughing era mova. Cum se numeste pls big grin

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu e techno din pacate e punk hardcore rapcore etc si sunt cei de la beastie boys intergalactic e o piesa si videoclip care a luat premii mtv in momentul in care a fost lansat sigur ca eu mai stiu de la ei si alte melodii sau videoclipuri body movin' sabotage hey ladies so what' cha want girls you gotta fight for your right to party no sleep till brooklyn etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erasure - always?
http://www.youtube.com/watch?v=eSMeUPFjQHc
Nu cred ca e asta. dar se apropie f mult de ce zici u :))