| gert a întrebat:

Incerc sa-mi amintesc o melodie, serio e chiar frustrant, o am in minte de mai bine de un an.Nu-mi amintesc exact versurile decat o mica bucatie si putin din linia melodica si cum linia melodica nu pot s-o pun aci` am sa va scriu versurile sau cel putin ce imi amintesc."THIS IS YOUR FORTUNEN, I KNOW THIS IS SO TRUE" sau ceva de genul asta.am cautat chestia asta pe tot internetul si nu gasesc nimic, am incercat sa le inversez, nu exclud ca poate si eu gresesc niste cuvinte.ideea e ca melodia e veche, aproximez anii 80` si mai stiu ca ala este refrenul si se repeta de doua ori si se pune cam asa accentul la melodie "this is yooooour fortuneeen, i know this si trueeee". Poate arata stupid ce am facut acum dar sincer sa fiu.Ciar incerc disperat sa gasesc melodia! Multumesc frumos anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Daca o mai auzi vreodata incearca sa retii o propozitie sau macar 4-5 cuvinte exact in ordine si apoi o gasesti repejor! bafta! S

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

M-am chinuit si eu nitel si nu prea ies multe la iveala.
incearca totusi asta:

Paradise - Maher Zain

| gert explică (pentru grab):

Nu este asta dar multumesc frumos de incercare.melodia de care zic este mai lenta si din cate imi amintesc eu este si putin mai trista cu un stil mai "old" in muzica.Multumesc frumos inca odata

| grab a răspuns (pentru gert):

Daca o mai auzi vreodata incearca sa retii o propozitie sau macar 4-5 cuvinte exact in ordine si apoi o gasesti repejor! bafta! S