Infiintez o trupa, insa nu stiu ce nume sa avem...
Cateva sugestii por favor!
Insa nu gen:Super girls...ori.crazy girls etc...
Suntem 3 fete!

21 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Obsession thinking

| Elle a răspuns:

3(THREE)Black Roses (R:trei trandafiri negri),

Rain Drops (R:picaturi de ploaie),

Three Shadows (R:Trei umbre),

Bang!

Cam atat!

| darrio2007 a răspuns:

Rolling girls.

| hippiemuslim a răspuns:

Pai ce gen cantati domnisoarelor? Daca e pop... orice care sclipeste.

| hippiemuslim a răspuns:

Imi imaginez numai... Ce ai tu cu super, crazy, si girls? Va credeti spioancele/fetitele powerpuff? Incearcati o culoare si ceva care va reprezinta. Eu cred ca ar trebui sa fie un brainstorm de echipa si sa nu furati numele de la altii...

Răspuns utilizator avertizat
| Yuuki_5557 a răspuns:

Nu stiu poate.sugar babes.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Ce gen de muzica cantati?
Daca e rock: BLACK ROSES sau A SINGLE SIGN, the phantom of my last love
Daca e alt gen de muzica nu stiu laughing

| DianaAndra1 a răspuns:

Black shadows. three ghosts. in the dark. Convers girls(avand in vedere ca aveti tenisibatting eyelasheslove struck ). three is from heaven(trei e din rai-rupt din rai-). inspiratie sa ai! tongue

| Lilik a răspuns:

Dumb Girls laughing glumeam...

| vivalavida a răspuns:

Kids of the future sau the girls of the future alege un din astea 2 te rog

| vivalavida a răspuns:

Kids of the future ar fi super tare, alege-l pe asta te rog ca e fain

Hai! sugestii ca dau funditaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pikeman,
Thorned warrior,
Guardsman,
Birds of prey,
Axerider,
Natarian knight,
Warelephant,
Ballista,
Natarian emperor,
Settler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love verse
Fantasythinking
The Queens
untouchable:-s
Midnight...cauti traducerile daca nu stiibig grin
sau poti face o asociere intre numele voastrethinking de ex:stii cum s-au gandit cele de la blaxy la nume?! nu ca le dau exemplu bun pe eleoh go on, blaxy vine de la :black seea[marea neagra]+girls, venea fetele de la marea neagrahappypentru ca ele sunt dp litoralhappyasa puteti si voi sa va puneti la incercare imaginatiahappymultumescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, dar voi nume romanesti, adica in romana, nu stiti?
Trident fiind deja luat si avand o vaga banuiala ca o sa va inscrieti in norma pseudoartistilor atat de de ''sugces'', de la noi din tara si nu numai, eu propun sa va numiti: Strident. A, nu-i tare?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misterry girls

| deea4u a răspuns:

Sweet sugar
lovely girls
4the love of music

funda bvree:X