| Imm0rtal a întrebat:

INNA - Sun is UP (Official video) @ http://www.imm0rtal.ro/inna/sun-is-up-video_5119356f2.ht ml Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

E fain mie imi place inna asa ca e ff tare e o canterea ta telentata

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Tot stau si ma intreb naibi cat o sa mai domneasca in bordelul muzical romanesc fata asta fara pic de voce, care vezi doamne si-a aratat silicoanele "din greseala", si ce frumos zambea in timp ce pungile pline cu apa se rasfrangeau in fata camerei de filmat... da ma rog.Stau sa ma intreb daca voi, astia care o tot promovazi pe ametita asta, ati ascultat vreodata o muzica buna si niste artisti mai consacrati.Creier 0!

| Kqzu97 a răspuns:

Nu-mi place, nu are nici o legatura cu melodia, nu-mi place Inna, e pitzi, la inceput mi-a placut dar acum delocstraight face

| R9kitty a răspuns:

Mie imi place. E de vara, dar pacatca acum nu se mai potriveste Sun is Up. CE sa zic, nu e prea interesant dar e ok. Bye:*

| SMTHING a răspuns:

Pur si simplu ador melodia astalove struck
Super Video`u ce sa mai love struck

Sun Is Up love struck

| Kokolina a răspuns:

Pai super imi place la nebunie...Inca un succes al innei dupa parerea mea.Foarte reusita piesa si videoclipul.Nu e nimic neasteptat avand in vedere faptul ca Inna ne surprinde intotdeauna cu ceva nou si originalhappy

| Gandacelu a răspuns:

Inna nu mai imi place deloc de cand am vazut ca sa facut cam...stii tustraight face