| codrincodrin a întrebat:

Intocmeste o lista cu caracteristici ale muzicii pe care o asculti.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Funny, energica, electrizanta genul de muzica ce te pune in miscare, si se joaca cu sentimentele tale, impunandu-ti o stare de veselie si fericire chiar daca esti trist.Muzica ce contine atat pasaje de motivatie cat si de meditatie ce-ti dau o revelatie.Pf Nu ma refer la manele, ma refer la muzica pop, pop-rock, dance cred ca asa se numeste nu stiu sigur, dar imi place.
Merit o funda a? a? a? Eu zic ca meritbig grin