| BiaJ a întrebat:

Intrebare de plictiseala! Va place Cassa Loco- La mall!?

Răspuns Câştigător
| Anonimous_4345 a răspuns:

Da chiar imi place. ( primesc fundita? happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. O melodie la fel ca toate celelalte din repertoriul lor. Au un stil propriu. E drept insa ca ritmul mi se pare imprumutat de undeva.

| Roxy a răspuns:

Da imi place foarte mult:X
Baieti sunt din orasul meu dar nu i-am prea vazut ultima perioada...
Imi place stilul asta a lor de a face misto de cocalari si pitzipoance big grin
Piesa spune adevarul purlaughing
Adica cunosc multe persoane care merg la mall cu 1 milion ca sa isi cumpere o bluza sa bea 2 fresh-uri si sa i vada lumeabig grin
Bine ca in Bistrita nu este mall deala mare unde sa incapa multa lume proastalaughing

| Betty18 a răspuns:

Sigur ca da...in mare parte reflecta realitatea... dar cu mici exagerari

succes

| Cromasston a răspuns:

Da. ce caterinca.stilul celor de la Cassa Loco...laughing

| cosmin_2318 a răspuns:

Da e misto piesa. imi place

tie?

| aumih16 a răspuns:

Cassa loco a fost o formatie foarte tare pacat ca numai sunt dar acum sunt si batrani ei incercau sa ii copieze pe rapperii americani beastie boys multi ziceau spuneau ca ii copiaza pe cei de la cypress hill dar nu e adevarat pe beastie boys ii copiau mai ales ca unul era chel si ceilalti doi nu erau asta a fost la un moment dat desigur oricum astia sunt beastie boys in varianta romaneasca la noi mai erau si backstreet boys varianta romaneasca body & soul axxa sau gaz pe foc spice girls la fel varianta romaneasca erau ba asia exotic blondy ori andre deci am avut si noi copii fidele ale trupelor din afara candva pacat ca la noi muzica astazi este vazuta altfel de artistii noi noile generatii adica

| silviubacky a răspuns:

Da, este frumoasa. Uite videoclipul aici : http://www.trilulilu.ro/SilviuBacky/46f70130ab163f