| Cretakeritza a întrebat:

Va place melodia Cassa loco-la mall?

12 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Da.love struck (Aripi picante, aripi picante, cine doreste aripi picantelaughing )

| SugarAndSpice a răspuns:

Amuzanta

| AnonymousMm a răspuns:

Da, imi placebig grinDar mai mult imi place sa fac haz de ealaughing

| DdDiX a răspuns:

Nop...si in plus e si veche; P dă!

| mika a răspuns:

E simpatica melodiahee hee

| ChishyyAlle a răspuns:

Da, este super. Tie iti place? Daca nu, te inteleghappy. Fiecare are placerile lui. Un an nou fericit in familie si sarbatori fericite! Iti doresc vise implinite si sa pasesti in castelul fericirii! Funda poti sa mi-a trimiti?

| xXxRaduxXx a răspuns:

E super tare si mai ales video facut de acei baieti: http://www.youtube.com/watch?v=MEPsSIb4lnE e super mel:)

| iustii21 a răspuns:

Si inca ce tarelove struck

Cu basuu`love struck

| Dan_6508 a răspuns:

Daa
E o melodie amuzanta ca toate melodiile cassa loco laughing

| Sara_4496 a răspuns:

Dabig grin

| syle a răspuns:

Da
este o melodie frumoasa a lor

| dyenutza22 a răspuns:

Da e foarte tare:X:X