| aBunchOfSmiles a întrebat:

Intrebare pentru cei de clasa a 6a. Ce melodii sunt in manualul de engleza si cum se numeste manualul? pls.

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Stai să-l caut, că şi eu tot de pe cel cu melodii am făcut. Se numeşte ''Snapshot''. La ''Take a break 1'' cântecul se numeşte ''Everybody's talking at me'' şi e cântat de Harry Nillson.La ''Take a break 2'' cântecul se numeşte ''I saw her standing there'' şi e cântat de formaţia Beatles. La ''Take a break 3'' cântecul se numeşte ''Love is all around'' şi e cântat de The Troggs. La ''Take a break 4'' cântecul se numeşte ''She's leaving home'' şi e cântat tot de formaţia Beatles. Sper că ţi-am fost de folos.