| BruneTTe a întrebat:

Intrebarea mea este legata de Festivitatea de închidere a Campionatului Mondial de Fotbal de aseara [ ora 19.40 mai exact]. ce ma intereseaza pe mine. erau diferiti care veneau si cantau si la un moment dat au cantat niste baieti o melodie care mi-a placut f mult - o melodie antrenanta si ei [baietii] erau mai solizi asa ca niste basketbalisti laughing... pe la 19.50 cred ca au cantat. nu stiu exact. stie careva despre ce vorbesc? Sau stiti unde as putea sa vad video-uri de la festivitate? Vreau sa gasesc melodiasad

2 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Incearca pe youtube.ar trebui sa fie pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia campionatului de fottball 2010 este Official Fifa World Cup 2010 ca sa-mi multumesti asta e emailul meu kristof.denes@yahoo.com