| OpenYourMindBeforeYourMouth a întrebat:

IRON MAIDEN VINE IN Romania PE 30 IULIE! Ce parere aveti mergeti la concert?

Răspuns Câştigător
| Dragosdoar a răspuns:

Nici nu stiam, mersi ca ai pus intrebarea, pai nu stiu ce sa zici, am pierdut atatea concerte maiden si tocmai la asta sa ma duc

3 răspunsuri:
| LupuCenusiu a răspuns:

Am deja bilet. laughing Si mi se pare super tare ca vin in Romania.

| OpenYourMindBeforeYourMouth explică (pentru LupuCenusiu):

Aiii... ce noroc ai... eu nu pot merge ca-s prea departe de Bucuresti. sad

| OhHYeEEaH a răspuns:

Momentul acela cand vin in Romania Megadeth, Iron Maiden, Amon Amarth si Obituary, dar ai 15 ani si mama ta nu te lasa la concerte de trupe de satanisti posedati ateisti...