| Aneke a întrebat:

Merge cineva la concert la Iron Maiden?

20 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Dacă-i până acolo. Toţi am merge la toate concertele posibile. dar. Banii, criza etc ne împiedică laughing.
Eu aş merge însă sunt prea departe de Bucureşti plus că nu am cu cine să merg.

| RockNbeer a răspuns:

Merg la Megadeth si apoi strang bani pentru Primordial, as merge si la Maiden dar...n-am bani big grin
Nu ai cu cine merge, sau ce?

| Aneke explică (pentru RockNbeer):

1.Nu am cu cine merge.
2.Nu stiu cum sa-mi conving parintii sa ma lase.

| RockNbeer a răspuns (pentru Aneke):

Parintii nu ti vei convinge nici pe la 60 de ani,daca au o gandire asemanatoare ca alor mei...
Eu nu le-am cerut niciodata parerea, nu le-am cerut sa ma lase sa fac vreun lucru, am luat atitudine din prima clipa si le-am spus ca eu ma duc indiferent de consecinte.
Nu zic ca este cea mai buna varianta, poate exista altele mai bune, dar eu nu am gasit altceva mai bun.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dacă pot, merg, desigur.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ma gandeam sa ma duc si la Rammstein, si la Iron Maiden, dar nu am cu cine.
Tu te duci?

| Aneke explică (pentru DarkOrbitMoon):

As merge dar nu prea sunt sanse sa ma lase parintii.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Aneke):

Da,stiu cum e.Nici pe mine nu ma lasa, si sincer nu pot nici sa urmez sfaturile lui RockNbeer.laughing

| Aneke explică (pentru DarkOrbitMoon):

Daca as urma sfaturiile lui as ajunge sa dorm in parc pe o banca laughing.

| KristalPop a răspuns:

Cred că sunt singurul de aici care are toate posibilităţile să meargă şi nu-l împiedică nimic. laughing
Incredibil...
Şi da! Logic că merg la Iron Maiden. E trupa mea preferată şi nu pot lipsi. Am o ocazie nemaipomenită.

| FearOfTheDark a răspuns:

Am crezut ca e doar un zvon.
Oricum am nu cum sa ajung.As fi mers la Megadeth.Mai am putin si sparg geamurile de nervi ca ai mei nu ma lasa la Megadeth pentru ca n-am cu cine sa merg.M-ar duce ei pana la Bucuresti, si totusi nu pot sa fiu singura la concert.
Canta si Anthrax?

| Aneke explică (pentru FearOfTheDark):

Nu stiu.

| metalkid13 a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Da, canta si Anthrax.

| OmulĂla a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Hai cu noithinking

| FearOfTheDark a răspuns (pentru OmulĂla):

Care "voi"?

| OmulĂla a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Lasă-mi un id pe privat, dacă vrei.

| VallachorumTyranorum a răspuns (pentru OmulĂla):

Hă? Ia zi, cine mai merge. Să văd dacă am cu cine să vin. laughing

| VallachorumTyranorum a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Şi eu merg. Lasă-mi id-ul într-un pm. big grin

| StJimmy a răspuns:

Da!

| QueenOfSpades a răspuns:

Here I am.