| tibidarkman a întrebat:

Iti pare rau dupa Michael Jackson? De ce?

Răspuns Câştigător
| Meandjustme a răspuns:

@Ceco.Frate/Soro ar trebui sa taci mai bine, nu stii nu te baga in treaba.Omul a fost premiat cu peste 200 de premii, detine recordul la cel mai bun album din lume in fine si multe altele. Tu nu ai auzit de el pentru ca esti din generatia recenta(probabil). Michael Jackson s-a retras din 2001/2002 si a revenit abia in 2009 deci e de inteles a nu ai vazut videoclipuri cu el, si nici nu prea ai mai auzit de el pentru ca omul facea o pauza(intr-un fel). Dar el cand facea istorie tu nici nu existai laughing. Deci e de inteles.
Acuma sa raspund la intrebare:Normal ca imi pare rau, a fost un artist genial dar in primul si in primul rand un om minunat cu o inima mare.

9 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Pentru ca a fost (si va ramane pentru multi) regele muzicii pop big grin

| ceco a răspuns:

M-am saturat de Michael Jackson... pun pariu ca atunci cand era in viata nici nu ascultai muzica lui esti la fel ca MTV Romania cat era michael in viata nu vedeai nici un videoclip de'al lui pe MTV de cand a murit 1 an si cateva zile il vedem toata ziua, vrei sa asculti si tu ceva nou sau sa vezi un show mtv si il vezi toata ziua pe michael

| XutZu1997 a răspuns:

Normal ca imi pare rau...pentru ca a fost si este REGELE MUZICII POP...si Regele Dansuluiwinking///intr-un cuvant e "the best"

funda

| change12 a răspuns:

Pentru unii, a fost Regele. Pentru altii, Megastarul. Pentru cei care abia dupa moarte l-au descoperit, a devenit "Cel mai bun dansator" sau "One man show"! de asta imi pare rau a murit cel ma i Bun http://stirileprotv.ro/......ckson.html

| fame a răspuns:

Nu, ca nu avam nici un sentiment pentru el, fratee?!?!?laughing

| Blake1 a răspuns:

Normal pentru ca era un OM MARE...

| ladypink1 a răspuns:

Pentru ca era un bun cantaret si un bun dansator nu mi-a placut foarte mult dar oricum pentru multi inseamna foarte mult

| tibidarkman explică:

Ceco ascultam Michael Jackson si inainte sa moara.De fapt cand am auzit ca a murit am ramas socat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa auzi, dar iti zic ca nu-mi plange inima dupa el. Poate ma crezi sau nu, dar nu stiam decat 2-3 melodii de-ale lui inainte sa moara. Dupa, cred ca i-am vazut majoritatea videoclipurilor pe posturile de muzica(fie c-am vrut sau nu).
Nu era ruda cu mine, nu m-am atasat de el, asa ca iti pot spune ca-i regret moartea(pe plan artisit), dar nu pot spune ca-mi pare rau dupa el.