| Oanny a întrebat:

Iubesc melodia asta:X:X http://www.youtube.com/watch?v=nzj5Bcr5r_k&feature=feedf voi?;;)

5 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Chiar acum o ascult.Pana acum nu am mai auzit-o, dar este foarte frumoasa, sa stii ca imi place.Amandoi arata bine si au vocebatting eyelashes

| ELD a răspuns:

:X si eu love struck am ascultat`o pana mi-a venit rau si inca o ascult[ciudat :eu nu faceam astalaughing]

| Ellyka a răspuns:

Sincera sa fiu n'am auzit'o pana acum...insa este o melodie chiar frumoase mersi de link:*

| dynamick007 a răspuns:

Frumoasa melodia si versurile imi plac happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu... o urasc>:d