| Dnse a întrebat:

Iubitori de muzica house pe aici? Ceva piese preferate?

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Geo da silva-beletza e prea marfa

4 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Mie imi place mult melodia de la Edward Maya-Stereo Lovelove struck
O adorlove struck

| Brigitta a răspuns:

Mie imi place Paul Oakenfold, Armin van Buuren si David Guetta :X
Iar piesa preferata... The world is mine-David Guetta big grin
(Nu stiu daca e house curat sau cu influente clubbing, trance etc etc. big grin nu ma pricep )

| msgirl a răspuns:

Mda... toate de la linkin parca big grin

| FanNane95 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie melodiile house.rap.clubing.trance.si mai fac si cate un mix. Cea mai buna melodie de al lui David Guetta-Distorsion