| anonim_4396 a întrebat:

La ce se refera piesa Billie Jean?

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Http://www.lyrics007.com/......yrics.html Aici sunt versurile. E vorba despre o femeie pe care o agata Michael si pe care o cheama Billie Jean. Ea are un copi lcu el, iar prietenii si familia lui Michael nu o plac pe tipa asta, sau ceva in genu'. Cert e ca tipul a dansat cu ea toata noaptea.

9 răspunsuri:
| Alex >D a răspuns:

La o pitipoanca care era obsedata de MJ pe vremea aia. happy

| Gabry a răspuns:

Citeste versurile in romana si vei intelege:
http://www.versuri.ro/......omana.html

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

@florry. eu asa am gasit pe internethee hee btw, mersi de stupidhappy

| Viuvi a răspuns:

Hey!
Billie jean nici nu se stie daca exista.doar se speculeaza tongue
Nu acea femeie este billie jeanhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre o fata, billie jean, care nu e amanta lui si care vrea sa-i puna in carca un copil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveti si poze?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da urata mai e!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru. raspunsuri, daca ar fi dupa mine vas da la toti fundita!