| gelica a întrebat:

La ce site pot copia jocul Hannah Montana:Rock Out The Show? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Mike66Danger a răspuns:

Nu este joc pentru calculator, ci pentru Play Station Portabile (PSP).
Daca cumva cauti joc pentru PSP, iti dau niste site-uri, insa iti spun ca daca vrei sa-l joci pe computer, iti trebuie un emulator.
Uite site-uri:
http://thepiratebay.org/......how/0/99/0 (pentru acest site precizez ca sa-l incerci pe primul rezultat deoarece zice ca este TRUSTED = DE INCREDERE)
Multa bafta!