| ParaPaul2006 a întrebat:

La Familia. cat de adevarate au devenit versurile lor in timp...
Piesa: Viata buna
"Producatorul sugereaza o schimbare
Sisu si Puya nu sunt de vanzare..."
Ce-a facut Puya de cativa ani in coa'? s-a dat pe comercial... Pareri?
au scos ieri un clip la o piesa, parca canta cu scarba Puya... http://www.muzica-sentimentala.com/2010/10/la-familia-pe sti-mici.html

1 răspuns:
| TupacAlive a răspuns:

Acum pune-te in locul lui...si sincer... ce ai face:
1.Ai canta rap/hip-hop in continuare fara a primii bani mai deloc
2.Sau ai canta altfel de muzica mai comerciala pentru a scoate strictul necesar sau daca ai noroc.mult mai mult?
Toti il criticati pe Puya dar nu va puneti il locul lui...