| maria_6679 a întrebat:

La ora de muzica a iceput doamna profesoara sa cante niste versuri dintr-un cantec care mi-a ajuns pana la inima insa s-a sunat de pauza si priofa nu ne-a mai spus cum se numea melodia... poate ma puteti ajuta, era ceva de genu: trece timpu, trece mereu durerea creste-n sufletul meu... ajutati-ma va rog ca mii place foarte mukt cantecul

3 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Întreab-o mă pe profesoară... rolling eyes

| mihaibrasov a răspuns:

Ete nah, la urmatoarea ora intreab-o si iti va raspunde sigur. Altfel mergi cu parintii sa ii faca referat la inspectorat ca nu vrea sa ajute elevii.

| Rico_Tico_2000 a răspuns:

Scrie pe google la search versurile pe care ti le aduci aminte si il vei gasi cu siguranta