| nobody_7406 a întrebat:

La vara vreau sa merg la Liberty Paradehappy dar am doar 17ani. am vreo sansa sa intru?

5 răspunsuri:
| CC7 a răspuns:

Da conteaza pentru. ca se vand bauturi alcoolice si nu te lasa daca nu ai peste 18. Cred ca tb. sa vii cu bulentin'u.

| nobody_7406 explică:

Eu am auzit ca le cam pasathinking adica na e mai mult pe noroc. oricum tot o sa merglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca ai 17?laughing eu am 14 si n`am probleme. laughing oricum nu prea le pasa jandarmilor care stau acolo cine intralaughing

| ela23nice a răspuns:

Normal. nu le pasa cine intra.

| zexe a răspuns:

Pai tu crezi ca ar conta varsta laughing