| Hirockers a întrebat:

Lasati-mi si mie melodii cantate la chitara sau pian(funda:X)

5 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Django reinhardt - minor swing   asta e la kitara, am si la pian the game - cigar music 2,   pls funda

| momo a răspuns:

Nu stiu daca iti va placea dar eu zic ca merita sa asculti :D:) http://www.youtube.com/watch?v=yGF4Eiak3Bk

| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

Cauta pe youtube : Anotimpul 5. Gasesti multe cantece si ai de unde alege. Vezi si interpretarea altora si ce cantec ar face o atmosfera mai placuta. pupic! :X: ( asta pentru chitara)

| princess_1786 a răspuns:

Am eu o melodie cantata de un prieten da`mi id tau si ti`o trimit