| 사랑_5151 a întrebat:

Love this [doar fanele kpop]

http://www.youtube.com/watch?v=6OVsSIVOnes

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Te anunț că ăsta nu-i site pentr fani ca-pop deci poate să răspund oricine, inclusiv eu care-mi bag picioarele în muzica și metalitatea voastră.
http://www.youtube.com/watch?v=YqPe1p63pnM&feature=related
Să ai o zi bună.

| FucktheSystem a răspuns:

@SookJoo de ce aș tăcea când am ceva de spus, numai proștii fac asta. Tu taci când ai o opinie asupra unui anumit lucru?

| FucktheSystem a răspuns:

@ColdDream tu ai dreptate în ce spui dar nu mi se pare corect ca autoarea/autorul întrebării să interzică unei anumite categorii de oameni să răspundă (ținând cont că ăsta-i site de întrebări și ea nu are o întrebare ). Deci sfătuiesc toți oamenii ca 사랑 să se mute pe un forum kpop și să nu mai ocupe spațiul de întrebări la care unii oameni chiar au nevoie de răspunsuri.

| FucktheSystem a răspuns:

사랑, copile, înțeleg că tu ești cu muzica coreană dar totuși nu se scrie măta ci mă-ta...cel puțin așa-i în limba română.
Și eu te las să asculți ce vrei, nu vin peste tine-n casă să-ți interzic să asculți tâmpeniile tale, doar te anunț că ăsta nu-i site de kpop și că poate să-ți răspundă oricine la întrebare, dar tu nu pari să înțelegi.
Edit: Apropo, mă-ta nu trebuia cenzuratwinking

| FucktheSystem a răspuns:

사랑 am standardele mele, când cineva mă jignește am pretenția să o facă corect, înțeleg să mai amesteci literele într-un cuvânt, să sar o literă, să faci o cacofonie dar n-aveai cum să uiți din greșeală o cratimă.
Eu când am nervi scriu la fel ca atunci când n-am și așa fac toți oamenii normali, dacă tu te dai cu capul de tastatură când ai nervi ce să mai zic...bravo.
Și am două observații :
1.Sunt fată, deci trebuia în loc de „el" să pui „ea".
2.Nu mă lua cu faza cu „nobody's perfect" cause I am Nobody.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Tareee:X:X:Xcu toate ca nu sunt fanahee heee misto mel

| ioana7625 a răspuns:

Super faina melodia, imi place mult

| PikaRawrr a răspuns:

@FucktheSystem: duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuute'n m*taaaa.lasa'ma sa ascult ce vreau.

| PikaRawrr a răspuns:

@FucktheSystem: auzi la el cum corecteaza.am nervi si nu scriu corect.si in plus e un cuvant.nimeni nu'i perfect dar tu nu stiai asta.

| GFantastikBaby a răspuns:

Merge, foarte frumoasa melodia. happy Ma rog, cui nu ii place sau nu il intereseaza, sa taca!batting eyelashes Fiecare cu preferintele sale. ^^

| GFantastikBaby a răspuns:

@ FuckTheSystem Nu, e adevarat ce spui, poti sa iti spui parerea. Ma intrebam, de ce nu ne putem intelege indiferent de preferintele noastre in materie de muzica? Am observat ca s-a mai intamplat asta, si se intampla in continuare intre fanii lui bieber si anti-fanii... De ce nu ii lasam pe fiecare in pace cu opiniile si gusturile sale, fara sa ne enervam ca asculta o muzica care poate noua nu ne place? Nu putem oare sa sarim pur si simplu peste intrebare? Si mie imi place ca-popul, dar nu am nici o intentie sa ii supar pe ceilalti sau sa devin enervanta, si sper ca nu am facut-o. Daca da, mii de scuze, nu am vrut. Deci, reiau, nu putem trai in pace?

| Andreeadixi a răspuns:

Ador melodia:X:X:X