| lorry_3976 a întrebat:

sad m-am desp de prieten acum cateva zile crying si el deja sta cu alta... oare de ce nu pot sa-l urascccc? dc stau sa ma gandesc numai la elrolling eyes. nu ma inteleg deloc...

3 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Off:incearca sa nu mai gresesti categoria...aici nu este Dragoste si Sex, aici se pun intrebari despre muzica happy
on:incearca sa ati faci altu, as destui baieti in lumea asta...ce mare branza?

| DjDanutzy a răspuns:

Incearca sa gasesti pe altcineva si sal ubesty mai mult decat pe fostul
funda can u te doar manuta si vezi daca poti sa raspunzi la intrabrea mea la categoria adolescenti DJ DANY

| ursuuu a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si miecrying.dar mai rau, la mine s-a comb cu fata pe care o urasc cel mai multcrying dar stai linisitita.o sa fie sh vreme mai bunasad ne gasim noi altudevil app din ce oras esti?tongue