| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat azi de dimineata la Razvan si Dani si au invitat-o pe Marijuana in emisiune. A cantat o melodie "Tablou" care chiar mi-a placut. O are cineva? Sau macar un link de pe YouTube ca nu o gasesc acolo. crying

Răspuns Câştigător
| anonim24 a răspuns:

Apropo o si am in calculator.

6 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......65553.html poti downloada melodia de aici doar in format mp3 :P;) http://www.youtube.com/watch?v=RHI5UcWqUEc&feature=related

succes

| ilovemusic a răspuns:

Am vazut-o si eu o am.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii faina. dar ii veche.:)
Http://www.trilulilu.ro/georgerdv/c0fa19de41f19c :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu program de downloandat melodii de pe YouTube, problema e ca nu-mi place video-ul acela...