| Clauditza a întrebat:

Ma era o melodia cantata de paraziti si zice ceava de gen"daca asculti si rap si manele poti sa o f**i pe mata ca nimeni nu o sa iti spuna nimic" nu stiu e ceva in genu stie cineva cum se chema mel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slalom printre cretini.

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Arta, cxxxx!winking

| Clauditza explică:

Totaia spunea in melodie cam asa''daca asculti Parazitii si muzicaa tiganeasca te invitam sa iti bagi p*** in mata, nimeni nu o sa te opreasca. ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii-Slalom printre cretini si era asabig grinaca asculti Parazitii si manele te invitam sa iti bagi p*** in mata, nimeni nu o sa te opreasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea intreaba de tine happy

| createing a răspuns:

Daca asculti i parazitii si muzica tiganeasca te invit sati bagi pulan mata nimeni no sa te opreasca.Parazitii-Slalom printre cretini ...ray_misterio15 add me