| anonim_4396 a întrebat:

Mai asculta cineva 2pac? Sau alti rapp-eri...

http://www.youtube.com/watch?v=IxR4AweLeXE

Răspuns Câştigător
| Wisdom a răspuns:

Da, ador mel asta, o am la favorite. O asc mereu cand vad cat de rea este lumea in jur.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Me, right here. Ador hip-hop-ul si rapp-ul. Melodia asta a fost remixata de Akon daca nu ma insel.

Răspuns utilizator avertizat
| Joint_4006 a răspuns:

Eu! Sunt un mare fan Tupac.Omu asta pentru mine e un exemplu. Cel mai mare rapper care a existat. El facea o muzica de calitate, nu ca acum toti se duc la fund pe comerciale.Pacat,HIP HOP IS DEAD!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e Flav, ai dreptate.Ma bucur ca nu-s singura p-aici, mai sunt si altii care apreciaza muzica de calitate happy

| Nimeni a răspuns:

2pac:X... Mi se pare ca muzica rapp ma linisteste mult fata de alte prostii...PEACEwinking