| panther2007 a întrebat:

Mai mai mai. Cine ar fi crezut ca melodia je t'aime a lui Lara Fabian poate fi cantata atat de frumos de catre o romanca?
Urmareste clipul acesta si spune iti place cum canta aceasta fata?
https://www.youtube.com/watch?v=Drj-8jyiHk4

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Auleo...
A stricat toată piesa, parcă e manea.

| inconscient a răspuns:

Foarte frumos. Am avut ocazia sa ascult o tanara la fel de talentata, cantand aceeasi melodie la o activitate la care am luat parte cu cativa elevi din scoala! Iubesc melodia asta, si bravo romanilor( mai mult romancelor big grin )!

| panther2007 explică (pentru inconscient):

Am fost la concert la Lara Fabian anul trecut la Sala Palatului
am mai fost o data si la un concert al ei in Franta. Adevarul este ca iubesc aceeasta solista.
Dar romanca noastra avea sa ma uimeasca
cu al sau timbru vocal
cand incepe sa cante refrenul
e pur si simplu fenomenala
si alt lucru ce m-a uimit
a fost trecerea imediata de la romana la franceza si invers.

| Pinocchio a răspuns:

Fata chiar are o voce foarte buna, pacat ca a pocit melodia asta frumoasa in stilul tiganesc.

| panther2007 explică (pentru Pinocchio):

Fiecare cu parerea lui, eu insa vreau parerii despre timbrul sau vocal
ca melodia nu a cantat-o precum originala asta asa este