| maryus_6158 a întrebat:

Mai stiti anul trecut cand Madcon a cantat la Eurovision ca interval act in unele tari lumea se aduna intr-un loc publi si dansau.
http://www.youtube.com/watch?v=KzDtpYVogNw
s-ar putea face asta si in romania sa se adune mii de oameni asa ca in alte tari?

1 răspuns:
| smarttie a răspuns:

Sigur ca s-ar putea dar in primul rand nu ai cu cine si in al doilea rand ai nevoie de o vedeta foarte populara si foarte buna ca show-man ca sa poti face asta. Poate pe viitor ...cine stie...