| darkhell217 a întrebat:

Mai stiti careva, ceva de bandu Slipknot? mai canta? s-au destramat? ce s-a intamplat cu ei?

Răspuns Câştigător
| Andreea50 a răspuns:

Nu. Nu s-au destramat. Am auzit ca inca nu au gasit un bassist care sa-l inlocuiasca pe Paul Gray. Prin urmare, de un nou album nu poate fi vorba. Atat stiu momentan.

5 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Nu se destrama, Joey Jordison, tobosarul Slipknot a inceput sa lucreze la un nou album, desi Corey Taylor nu are planuri cu Slipknot, dupa cum a declarat:

"Nu am planuri de a inregistra un nou album Slipknot in viitorul apropiat. Concerte? Poate. Album? Nu."

http://www.billboard.com/......2679.story

Deocamdata mai stiu ca sunt confirmati pentru Festivalul Sonisphere din 2011, Rock in Rio 2011 si Graspop Metal Meeting

| darkhell217 explică:

Ok,ms

| darkhell217 explică:

Sa cresti mare big grin

| Andreea50 a răspuns:

Cu placere ! happy

| Andreea50 a răspuns:

Si multumesc pentru fundita. tongue