| AnonymousB a întrebat:

De ce System of a down (Soad) s a destramat? Adica stiu ca Serj Tankian canta solo. Ce s-a intamplat cu ceilalti? si Deuce de ce nu mai e in Hollywood Undead? :3

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VictorMihail1990 a răspuns:

Deuce, a fost dat afara, fiindca a angajat un fel de valet, care il insoțea in tur, si toti trebuiau sa plateasca 800 de $ ca sa-l ''pastreze,, laughing), dar J-dog si J3T Au fost gen '' nu-ti vom plati amicul ca sa stea cu noi '', dupa la urmatorul concert, sau ce o fi fost Deuce a lipsit, asa ca J-Dog la dat afara, oricum Danny r mai bun decat Deuce big grin