| viki a întrebat:

Mai tineti minte melodia?;))
http://www.youtube.com/watch?v=xrSgQ54QtHw&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Normal... mi-a placut si ink imi mai place fff mult...happy
imi vine mereu sa plang cand o ascult ...are niste versuri minunate!
dar imi place foarte mult si vorbe care dorlove struck

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Cea mai reusita melodie a lor. Cea mai buna dintre cele mai bunehee hee melodii ale lor.

| SweetCandy a răspuns:

Opa....cami...don'soara....la fel de nervoasa si suparata?big grin

| SweetCandy a răspuns:

Ms de funditalove struck

cami
| cami a răspuns:

Pana s-o acult, ma facusera fetele curioase. Dar acum...Doamne, cum s-o uit, cand pe versurile acestei melodii am cele mai frumoase amintiri?! love struck

cami
| cami a răspuns:

Nu @sweetcandy, de data asta mult mai concilianta. Ei, bine ca nici atunci n-am fost nervoasa laughing ce-ai?

| faranume a răspuns:

Da.inca o mai acult... e minunata

| Ellena a răspuns:

Nu am uitat-olove struck

si mie imi place mult...de fiecare data o ascult cu dragwinking

| VladDu a răspuns:

Mijtobig grin

| Lary a răspuns:

E minunata! Mi-au dat lacrimile

| bibiii a răspuns:

Da.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa... love struck

| man a răspuns:

Dar nu ii asa veche sa o uitam curand
!