| anonim_4396 a întrebat:

Mai vede cineva inutilitatea muzicii populare? Cel putin a celei actuale.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

My oh my, manele și muzică populară, 2 tipuri de "muzica" de nesuportat.

| thesilentsoul a răspuns:

Nici eu nu sufar muzica populara, mai ales daca e sa merg la vreo nunta si pune doar populara dar cred ca totusi are si ea un rol, unul mai de graba cultural, e muzica romanilor daca pot sa-i spun asa, cum e si portul popular, e identitatea noastra de romani.