| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Majoritatea poate o sa radeti de mine pentru ca ascult"Nemuritorii" laughing Dar imi place foarte mult cum canta si mie si tatalui meu, acum cateva zile am auzit o melodie de a lor"Daca ma supar odata" si nu stiu cum sa o descarc ca nu merge daca puteti sa imi dati linkul cu siteul de unde o pot descarcalove struck multumesckiss

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Fiecare avem gusturi separate la muzica... uite melodia. http://www.video2mp3.net/......d6fb7a90b/