| RazvanR a întrebat:

Marele concert Bon Jovi se apropie si as vrea sa stiu daca se merita sa merg, daca se vede bine si cum se aud melodiile.

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Eu merg la concert. Diferă acum la ce categorie vrei să îţi iei biletul, ţinând cont că la Gold Circle s-au epuizat.
Dacă vii singur, ar trebui să îţi iei la VIP pentru că trebuie să stai multe ore în picioare şi te plictiseşti.
Şi eu zic că merită să vii. Nu cred că îl mai vedem pe Bon Jovi în România prea curând, sau poate niciodată.

Baftă!

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce intrebare!? Daca ai ocazia si posibilitate, NORMAL ca se merita. Ai fost vreodata la un concert rock? Conteaza atmosfera ...chiar daca nu vezi bine. De auzit, se va auzi!
Locurile bune s-au vandut demult!

| RazvanR explică:

Multumesc pentru sfaturi!