| Dandy250 a întrebat:

Mattyas ii grec?[fundita]laughing

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Mattyas s-a nascut pe 14 mai, a studiat pianul si trompeta la liceul de muzica iar dupa absolvire a luat lectii de canto in particular. In 2006 a cantat in deschiderea concertului Vaya con Dios de la Callatis. Tot in 2006 a aparut cu o piesa pe o compilatie semnata EMI International alaturi de artisti faimosi precum Ricky Martin, JMP, Pachanga, etc.

La sfarsitul anului 2009 sub indrumarea managerului sau, Tiberius Marian de la Star Agency), isi schimba in intregime stilul muzical si, in vara anului 2010, a lansat piesa "Secret Love" schimbindu-i cariera si facand-l cunoscut in afara tarii.

Nu stiu daca ii grec laughing

| hSh3ad a răspuns:

Roman

| chelie91ptm a răspuns:

Ehhh, mersi laughing

| addasweet a răspuns:

Nu