| TeoPT a întrebat:

Melodia preferata de la Breaking Benjamin? big grin Daca ascultati.

(stiu stiu, am mai pus deja intrebarea asta... dar vreau sa stiulaughing)
Mersi.

21 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

So Cold/Give Me A Sign

| TeoPT explică:

Uau.daca puneam intrebarea asta acum cateva luni, primeam 2 raspunsuri intr-o saptamana. Acum. 9 raspunsuri in cateva ore laughing
Ma faceti sa ma simt ca lumeawinking. Bun, preferata mea este Anthem of The Angels laughing

Mersi de raspunsuri.

| AG a răspuns:

Give me a sign si Breath. Nu pot alege intre elehee hee

| Aiicha a răspuns:

Am doualaughing dear agony si give me a sign! au niste versuri melodiile astea incat nu au cum sa nu iti intre la suflet

| TheDarkEmpire a răspuns:

*The Diary of Jane
*Blow me Away

| itscloudyoutside a răspuns:

Give me a sign si Breath.

| LifeFail a răspuns:

Bună.
The Diary of Jane.
Baftă!

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Nu ma pot deci de intre "Dance with the Devil" sau "Anthem Of The Angels". Oricum, Breaking Benjamin au multe melodii deosebite, deci e oarecum complicat sa alegi o melodie preferata.

| DeXxa a răspuns:

Breath si Dance with the Devil. big grin

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Crawl a fost prima piesa pe care am ascultat-o de la Breaking Benjamin si de atunci imi place foarte mult, pot zica ca e chiar preferata mea de la ei.

| andreeutzaa a răspuns:

Sa aleg o melodie preferata e o misiune imposibilalaughing
Oricum daca ar fi sa zic o preferinta atunci e Breaking Benjamin-Breath. Dupa o despartire e un antidot sa te simti binelaughing

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

BlOw Me AwAy este cea mai faina dintre toate

| Biby a răspuns:

Buna.
Into the nothing si Anthem of the angels.

| Raengar a răspuns:

The diary of jane si i will not bow

| SorriX a răspuns:

Pare sa se schimbe de pe o zi pe alta. laughing E cam greu de spus una preferata, deci probabil o sa raspund tot cu Breath. laughing

| iJustWannaDance a răspuns:

The diary ok Jane si Into Nothing.

Astea 2 imi plac f f mult.

| iJustWannaDance a răspuns:

Scuze : Into THE nothing

| Lithium a răspuns:

Dear agony

| savalucian a răspuns:

Hopepess si i will not bow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anthem of the Angels, saptamana asta laughing. Saptamana trecuta a fost Give me a Sign.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place mult Diary of Jane, cam la fel ca toți. Tipul are o voce foarte frumoasă. De asemenea îmi mai place și Give me a Sign, îi pune mult vocea-n valoare dar e și foarte tristă...ah. Păcat că nu am putut spune nimic diferit față de ceilalți sad.