| anonim_4396 a întrebat:

Melodii asemanatoare?
https://www.youtube.com/watch?v=rhqQNEnSpkc

7 răspunsuri:
| vaporwave a răspuns:

stai putin...

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Da.
Mai stii?

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

a nu
mi se parea cunoscuta doar melodia dar apoi am realizat ca n-am mai auzit-o in viata mea

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Ah, da, scuze, te-am confundat cu altcineva.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

cu cine anume?

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Nu mai tin minte, era o tipa care avea numele unei trupe...Niirvana sau ceva de genu.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

da ba doamne ce obsedata si-a schimbat username-ul si apoi a inceput sa raspunda la misto si i-au dat mai multi ignore doamne si a postat o poza cu o revlama de pe un site interzis!/! #!@!& si apoi au suspendat-o doamne si si-a facut vreo 5 conturi dupa si pe toate i le-au suspendat
legenda spune ca ea inca bantuie printre noi si posteaza raspunsuri inutile doamne fmm airan fmm