| b342 a întrebat:

Melodii de genul? https://www.youtube.com/watch?v=EDHqNhiGMkc
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Camelia53 a răspuns:

Watsky- Whoa Whoa Whoa [All You Can Do], alte melodii de-ale lui Neon Hitch (si eu o ascult), Tove Lo - Habits (Stay High) - Hippie Sabotage Remix, DJ Snake & Lil Jon - Turn Down For What (poti asculta de la melodia asta si Onderkoffer Remix ei), Dillon Francis, DJ Snake - Get Low, DJ Snake & AlunaGeorge - You Know You Like It, DJ Snake - Bird Machine feat. Alesia

Sper ca-ti plac, eu le ador ♥!
Funda? ☺