| AnnAnne a întrebat:

Merge cineva la concert AC/DC? Care e melodia voastra preferata de-a lor?big grin

Răspuns Câştigător
| Andishor a răspuns:

Nu merg crying Tata spune ca sunt prea mica crying Si sunt prea mica big grin Am 12 ani, dar ascult AC/DC de la 9 ani. Melodia mea preferata este "Highway to Hell", dar imi plac si "T. N. T", " Dirty Deeds Done Dirt Cheap", "Back in Black", "Fly On The Wall", "Thunderstruck", "Stiff Upper Lip" si "Black Ice".

@madalykuka:
numele de AC/DC vine de la Alternating Current/Direct Current (Curent Alternativ/Curent Continuu) cand fratii Malcolm au vazut pe masina de cusut a surorii lor scris: "AC/DC" si le-a placut felul in care aceasta reda energia din melodiile lor:X

14 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@madalykuka cred că am făcut pe mine rolling on the floor...vai mă tot mir cum pot exista asemenea oameni. urlă incultura din voi.Serios citeşte şi tu răspunsul tău. Aşa'i că'ţi vine să'ţi tragi o palmă?
În fine, nu mă duc la concert din păcate.no money straight face. melodie preferată cred că thunderstruck

| Demoiselle a răspuns:

Hello:*...Nu merg la concertsad...Melodia mea preferata TNThappy

| medex3 a răspuns:

Vreau sa ma duc. dar nu vrea nimeni sa vina cu mine.Ador toate melodiile lor; x.Super tarilaughing.
Oricum tu te duci? Daca da vi sa ma iei si pe minebatting eyelashes

| stillhartu a răspuns:

Da, se pare ca ma duc si eu la concert. Am primit biletul cadou de Dragobete. Cel mai.romantic dar:X:X. Tac, tac @eluveitie.
Cat despre melodia preferata... cred ca Highway to Hell.

| Psycho a răspuns:

Da! abia astept day dreaming nu am o melodie preferata.sunt multe piese de la ei care-mi plac foarte mult. tu mergi la concert?

| Psycho a răspuns:

Ce bine ca inca mai exista copii ca andishor. e un lucru foarte mare sa asculti ac/dc de la 9 ani.bravo,copilo big hug astia sunt rockeri in adevaratul sens al cuvantului.nu aia care s'au trezit sa devina si ei rockeri peste noapte doar pentru ca e la moda.

| @@ a răspuns:

Eu merg la concert
abia astept in mai
si cam toate melodiile lor imi plac

| Verdunkleten a răspuns:

Let me Rock in Pecae big grin - my fav, si da, merg

| Verdunkleten a răspuns:

Vai de capul tau ca nu inseamna Anti-Christ, Death to christ straight face Voi chiar adorati sa vorbiti fara sa va documentati

| Verdunkleten a răspuns:

@madalykuka, AC/DC = Alternating Current/Direct Current (Curent Alternativ/Curent Continuu)winking

| AlinPlaya a răspuns:

Salut! Nu merg la concert. Melodia preferata a lor e Back in black. big grin
Ave!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Back in black.love strucklove struck. I luv it. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shoot To Thrill (pentru ca a fost melodia de la Wrestlemania 25)!

| madalykuka a răspuns:

Stii ce inseamna ac dc in romana smugsmug
anti cristos moartea lui cristos
winking