| mariomario a întrebat:

Mergeti la concertul ACDC?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

ACDC, hmm, imi amintesc si acum pe fostii colegi de scoala, tricourii, postere, desene pe cladirea internatuluibig grin cu ACDC, imi plac ceva melodii de-a lor, dar sincer, nu as merge la concertul lor

13 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Prioritati: 1. Aerosmith 2. A doua seara la Sonisphere cu Megadeth, Slayer si restul 3. ACDC. N-am bani pentru toate sad Mi-ar fi placut si Clapton, Alice in Chains. ACDC cu Bon Scott ar fi fost prima optiune langa Aerosmith. Steven Tyler un erou.

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu straight face
Din pacate.pe 15-16 are mama programare la doctor la Iasi
x(

| sfo a răspuns:

Nah, că-i ratez la pătrat! Dar acum vreau să mă angajez mai mult ca niciodată, oriunde, orice laughing numa' să ajung neapărat la Sonisphere, ar fi păcat să ratez o asemenea şansă de a vedea cele mai tari trupe de metal greu...chiar merită să dai banul!

| wormy a răspuns:

Nu, nici macar la Aerosmith, dar incerc sa ii conving pe ai mei sa ma lase singura prin Bucuresti 2 zile, la Sonisphere...

| Marii a răspuns:

Cat imi doresc, dar nu pot. sad

| venerra a răspuns:

Upsss, eu mi-s anonima de mai sushee hee

| mihaa a răspuns:

Dar tu ai merge la concertul lor? iti place ACDC?

| mariomario explică:

Eu mas duce, poate cand vor veni in italiatongue

| enam2000 a răspuns:

Nu, pentru ca nu este genul meu, desi au cateva melodii placute mie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :X, ne cumperi tu bilete :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş fii mers măh, da'n-am cu cine raised eyebrows că prietenii mei n-au "flori"...
aşa că mai bine aşteptăm Metallica \m/
Dacă tu mergi la Ac/Dc, distrează-te tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am bilete. Acum mananc paine cu margarina sa strang de Sonisphere big grin.

| Elena_Cristiana_1990 a răspuns:

Da!:p Am mers ca acum e 19.03. 2012...