| maryellen91 a întrebat:

Merita azerbaijanul sa castige eurovisionul? mie mi-a placut danemarca si suedia! voua?(in afara de romania)

2 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Mi-au facut o surpriza, nu tocmai placuta dar macar grupul tarilor care se votau in cardasie a fost spart. Oricum melodia Romaniei nu a fost de locul 17, nici nu imi inchipuiam ca nu ne vom clasa in primii 10.

| IceCube a răspuns:

Eu zic ca merita.Mi-au placut si Danemarca si Suedia.Imi era indiferent cine o sa castige dintre astea.
Dar acum urmeaza un nou eurovision care se va desfasura oarecum in Asia. Sper sa nu fie o problema mai ales ca e vecina cu Iranul si alte tari teroriste.