| Ahs a întrebat:

Mi-am comandat un akai lpd8 si vreau sa îmi iau si un midi-keyboard (preferabil cu 25 clape) Ceva recomandări?
(Dacă ajuta cu ceva mă axez pe genurile acestea de muzică : lo-fi, pop, rock, folk)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock-ul, folk-ul, pop-rock, nu se face pe prostiile astea. Aceste "device"-uri sunt pentru leneși, care sunt speriați de câtă muncă e nevoie pentru a învăța să cânți la un instrument muzical, chitară, pian, tobe, sintetizator, instrumente cu care poți dovedi că știi să faci muzică.