| LucianMusic a întrebat:

Salut, mi-am cumpar un midi keyboard: Akai mpk mini 2. Stiti vri-un program bun in care as putea lucra. Nu vreau sa fac dubstep sau alte chestii, vreau doar sa refac piesele pop ca Alex Aiono daca il stiti.Multumesc!

4 răspunsuri:
| IHateMyLife666 a răspuns:

Fl Studio, Albeton sau Logic daca ai Mac. Dar cel mai bun pentru incepatori este Fl Studio

| IHateMyLife666 a răspuns:

Fl Studio, Ableton sau Logic pentru Mac. Pentru inceput iti recomand Fl si dupa vezi tu ce faci. Succes in cariera ta de muzician happy

| LucianMusic explică (pentru IHateMyLife666):

Trebuie neaparat cumpărat sau merge si crack?

| IHateMyLife666 a răspuns (pentru LucianMusic):

Merge si crack-at, scuze pentru intarziere