| IIIx333III a întrebat:

Mi-am scapat din greseala telefonul in apa. 2 secunde. Dar dupa aceea nu am mai auzit muzica de la difuzorul "inundat". Se aude foarte slab doar de la difuzorul de sus. Am un Samsung Corby S3650. [Din acela portocaliu]. Ce pot sa fac ca sa se aude din nou? Urgent! Funda.

Răspuns Câştigător
| maryucamary a răspuns:

Poti sa-l cureti sau sa verifici ce are...sau sa-l duci la reparat! happy imi dai funda?

3 răspunsuri:
| T3cHn0loGi3 a răspuns:

Mai adi mai sunt un coleg din clasa...

| francisc a răspuns:

Eu as zice sa te duci la un reparator care se pricepe ca alta cale mai ar fi sa il desfaci tu sa vezi ce are plz funda