| Alasia a întrebat:

Mi se pare mie sau Miley Cyrus chiar si-a scurtat parul? in videoclipul melodiei "Who owns my heart", are parul nu mai lung de umeri. SERIOS? CHIAR SI LA SCURTAT? SAU PURTA PERUCA?

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Era tuns pana la nivelul umerilor. Apoi si'a pus niste extensii de 24. 000 de dolari cica.
http://www.libertatea.ro/......94589.html

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Era clar peruca pentru ca era blonda, iar ea e satena.batting eyelashes

| missReckless a răspuns:

@ Paseda:
Nu, il avea foarte lung. Inainte de clipul de care zici, l-a tuns si apoi si-a pus extensiile alea fitoase. big grin

| tymo20 a răspuns:

Nu l-a scurtat.de obicei purta extensii dar le-a dat jos.

| AddaXD a răspuns:

Pai sa stii ca ea inainte avea extensii.

| DoarOana a răspuns:

Ce zici de extensii?

| Alasia explică:

A purtat toata viata extensii? pentru ca eu de cand o stiu are parul lung