| Theyuu a întrebat:

Michael Jackson vs. Justin Bieber! Pe cine alegeti.Stiu ca e cea mai stupida intrebare din lume, nu ma criticati. Dar vreau sa stiu ce alegeti.

Răspuns Câştigător
| georgiana_5779 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt obsedata de jb dar imi plav 3 mel de ale lui., dar sa fim seriosi, are talent cat de cat, si la fel si miley cyrus [pentru ca zis cineva de cyrus], dar eu inainte a moara mj, nu stiam o mel de-a lui si nici nu ma interesa. dar cand a murit era imposibil sa nu ascult pentru ca erau peste tot. am ascultat 2 si pot spune ca erau cele mai fruuumoase mel. nu ca astea p care le scoate acum astia pe banda. erau hituri in adev sens al cuv.si sunt, si vor fi.eu aleg ca mj, cei care aleg jb sunt pustoaice ca si mine dar fara adv simt al muzicii. [eu si acum ascult michael in playlistul de zi cu zi]hai michael! vei fi in inimile noastre! mereu!

55 răspunsuri:
| dalyy15 a răspuns:

Michael Jacksonlove struck

| annammaryya a răspuns:

Pai JB e un copil rasfatat si am si vazut un reportaj cu el in care avea alta fata era batran chel s. a. m. d. Nici MJ nu imi place la nebunie dar sa fim sesriosi MJ e muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllttttt mai bun decat JB.

| lavinik a răspuns:

Eu una as alege michael jackson pentru ca justin bieber nu imi place deloc

| Vali_1342 a răspuns:

Intrebare pusa aiurea! MJ e unul, restul sunt copii nereusite!

| MICHAel a răspuns:

Cat de idiot sa pui o asemenea intrebare
omul ala sia construit o cariera prin sute de melodii si doborand o multime de recorduri "mondiale", milioanele de dolari investite in acte de caritate, ani intregi de repetitii pentru concerte si spre deosebire de parlitu ala acest om sia creat singur cantecele si miscarile de dans,, prin intrebarea asta este ca si cum neai pune sa il comparam pe Dumnezeu cu basescu
Si chiar nu stiu ce vad astia la justin bieber acest copil nu are atatia ani cat sa pentrecut michael jackson pe scena
nici macar mustata nu i-a dat si tu ne pui sa il comparam cu cel mai mare cantaret care a existat vreodata
Intrebarea asta chiar nu isi are rostu nici macar in proportie de 0%

| MICHAel a răspuns:

Am mai citit cateva raspunsuri si mi se pare absurd,,, poate ca justin bieber o sa aiba mai mult succes ca michael (asta nu se va intampla niciodata \\ clar) dar copilu asta e tanar cand o sa ajunga la 50 de ani atunci sa ne pui sa il comparam cu michael! asa va pot zice sa ma comparati si pe mine cu michael dar nu acum ci cand o sa ajung la varsta lui michael

Sper ca ati inteles!

| Alessandra_6898 a răspuns:

Justin bieberwinking

| Blanketation a răspuns:

Michael! Jackson! 4! Ever!

| Buteerflii a răspuns:

Ma! toate si toti care lau ales pe Justin cacatzel,, is niste retardatzi. obsedati de un copkil fara minte in cap. un gay si un cocalar de 2 bani. Michael Jackson a fost regele...si va ramane regele mereu.cum poti sai compari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stupida intrebare nici ca exista! Cele de la Dragoste si Sex par academice pe langa asta!
Sper ca "tziam" fost de ajutor! Funditsaaaa?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber. normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justylove strucklove strucklove struck:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Micheal Jackson normal... are o voce tare si este o legenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupida intrebare sigur pe Michael Jackson nu poti sa-l compari cu nimeni este UNIC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai compara o steluta cu intreg universul. Mie JB mi se pare cam prostutz.crek in afara de a scoate doua sunete pe gura intr-un videoclip de prost gust si de a ne incanta cu topurile lui personale in materie de fete&femei de la hollywood nu stie altceva.Pentru a fi artist nu e de ajuns sa ai doar voce ( nu spun ca JB ar avea intr-adevar), ci trebuie sa ai acel ceva! acel spirit, acea magie, acea atractie, sa fii un showman, un talent, sa CREEZI.cum e Michael.Doar uitandu-te la el ii poti vedea aura.inzestrarea...arta si bunatatea care nu mai au loc inauntrul lui si pe care le impartaseste prin muzica, prin dans.In schimb, cel mai artistic "show" al lui JB ar cuprinde eventual 2 fete "bune" in loc de una.Atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate este hilara intrebarea...singer nu lasi alege pe m jackson pentru ca el si cu madalina manole(am intalnit intrebare asemanatoare)sunt MORTACIUNI si justin ramane MEGAFAN JUSTIN DREW BIEBER

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te critichee hee mai.adica nu te criticamm nici unu dintre noi parerea mea este Justin bieber nu stiu...si michael jackson. dar el e el si justin bieber e astfel ...nu e stupida intrebareastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu se pot compara. mj e cu mult mai talentat decat copilu' asta care schelalaie ohhh sh baby sh deodata are 50. 000 d admiratoarechatterbox rolling eyes.
deci aleg MJ... un cantaret ADEVARAT

| Denii_9937 a răspuns:

Ce intrebareeelaughing

Michael Jackson normal peace sign

| dulcika21 a răspuns:

Dar nici nu e comparatie intre cei doi. Michael Jackson forever.

| sHaNd0r1c4 a răspuns:

Florin salam e peste ama2

| vika123 a răspuns:

Da sunt de acord cu voi ca Michael Jackson e regele muzicii Pop dar nici Justin Bieber nu e cum se zice "rahat'' ma scuzati pentru aceasta expresie... el tot a muncit ca si toate vedetele asa ca avetti putin respect fata de Justin Bieber iar cind o sa faceti si voi un sfert din munca lui sa ma anuntati!

| Laur_3139 a răspuns:

Michael Jackson; x:X nu il compara pe pustiul ala de jb cu Michael

| yoannalovejb a răspuns:

Justin bieber... : x