| Evileye6 a întrebat:

Michael Jackson VS. Justin Bieber. Pe care-l alegeti? Eu cu siguranta pe MJ.

Răspuns Câştigător
| MadalynaOke a răspuns:

Doamne fereste ce intrebare tampita. Normal ca regele Michael Jackson. Cum sa compari snama aia ce uimeste toate proastele de 12 ani cu o legenda?

| Evileye6 explică (pentru MadalynaOke):

Da, stiu ca nu se pot compara, dar am vrut sa vad cine e sanatos la cap pe aici.

13 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

MJ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CLAR pe Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic că Michael. Justin Bieber nu s-ar compara în vecii vecilor cu MJ.Este o comparaţie stupidă.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Eu tot pe MJ.

| Ironicnαme a răspuns:

Justin Bieber. *se sinucide*

| mODIN a răspuns (pentru Ironicnαme):

Nu pe bune, omoara-te pentru asta!

| Ironicnαme a răspuns (pentru mODIN):

Stii, era o gluma...

| GăbițuGabriel a răspuns:

Regele POP Michael Jackson, ca sa-l alegi pe JB trebuie sa fii un pic sarit de pe fixwinking

| SparkleO a răspuns:

MJ, fara discutie.

e ca si cand ai intreba ce preferi, Raiul sau Iadul... apa sau acidul... spinul sau pana.

| AliceMaria1 a răspuns:

Mereu Michael Jackson.Nu exista termen de comparatie intre el si JB.