| MadRaven a întrebat:

Ce alegeti, Justin Bieber sau Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| LoveAnime4ever a răspuns:

Eu aleg cu siguranta regele regilor pop Michael Jackson! Ala da talent dar pacat ca a muritcrying! Mare pacat!
De ce as alege un afom ca Justin Bieber? Cand imi suflu nasul ma gandesc la el laughing As mai zice cateva lucruri dar m'ar lua la paruiala TPU rolling on the floor. Vreau sa ma descarc dar cred ca mi'ar lua mai bine de juma de zi big grin!

17 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Asta-i intrebare?! Eu cred ca nu exista comparatie intre cei doi. MJ a castigat respectul si admiratia multor oameni, a avut niste melodii superbe... Justin insa mai are mult de lucrat [parerea mea] happy

| monstereye a răspuns:

Slipknot big grin

Chiar daca nu am auzit de Mishael Jackson decat cand a murit, mi-am dat seama ca este o legenda adevarata. A lasat in urma mii de melodii si a muncit pentru ele toata viata. Nu prea imi plac asa de mult, dar multi au plans cand a murit. Eu il consider cel mai mare muzician apropiat de vremurile astea. Nu am eu nimic cu Justin Bieber, dar el a avut doar noroc, in loc sa munceasca si e abia la inceput. Sa mai creasca si sa vedem cat de bun devine, pana atunci aceasta intrebare nu are sens...sorry!

| Cristianne a răspuns:

Nuuu,n-ai făcut asta. Spune-mi că nu ai făcut-o! Spune-o! Acum!

Acum serios, cum dracu să-i compari?

| MadRaven explică (pentru Cristianne):

Tocmai de asta am pus aceasta intrebare, Justin nici nu se compara cu Michael Jackson, dar multe prietene cu care vorbesc pe mess sustin cu tarie ca Justin e cu mult mai bun ca Michael, si am pus aceasta intrebare ca sa aflu si parerea voastra.

| Cristianne a răspuns (pentru MadRaven):

Ce prietene inteligente trebuie să ai...

| MadRaven explică (pentru Cristianne):

Mda...Cam asa sunt aproape toate fanele lui Justin, adica mai toate fanele lui sunt pustoaice intre 12-16 ani, ca fani nu prea are

| Bris a răspuns:

MJ. mai bine decat...el.

| AndiNyctophilia a răspuns:

MJ rocks, JB sux.

| Clauvdgg a răspuns:

Michael Jackson, clar!

| CRISS69TM a răspuns:

Nu citesc restul raspunsurilor, dar este inacceptabil, incalificabil, inconstienta, lipsa de respect fata de adevaratii artisti, sa-i compari cu MICHAEL JACKSON.inimaginabil si de-a dreptul jignitor.defapt ce a facut rahatul ala de bieber, pentru muzica.nu poate exista grad de comparatie intre cei doi.un aspect important, nu ascult muzica lui jackson, o cunosc, nu este genul meu dar pot aprecia valoarea unui artist.bieber,selena gomez, si alte rahaturi de gen din ziua de astazi, nu pot fi comparate cu M.J. sau cu foarte multi altii.nu inteleg cum poti compara un megastar al tuturor timpurilor, cu o voce de poponar.este chiar dezgustator, doar sa te gandesti la asemenea comparatii. unde s-a ajuns in ziua de astazi.cu cat evolueaza tehnologia cu atat, mai multa prostia.trist dar adevarat.

| MauiNight a răspuns:

Cum poti sa faci o comparatie intre regele muzicii pop si un pusti care nici nu poate sa isi cante imnul tarii, fiindca nu atinge notele inalte?
Michael Jackson este legenda si mereu va ramane unul din cei mai buni cantareti din lume.

| TrueColors a răspuns:

Bineinteles ca regele muzicii pop, Michael Jackson.RIP

| adw28 a răspuns:

Justin bieber:X

| adw28 a răspuns:

Tu ce alegi?

| MadRaven explică (pentru adw28):

Eu? Clar ca Michael Jackson!
Justin Bieber mi se pare...un nimic, un pustan. Michael Jackson a fost si va fi mereu Regele muzicii, Justin nu ii ajunge nici la degetul mic.

| Lobanja a răspuns:

N-ai cum să compari un puric afon cu un rege. Nici nu mai trebuie să răspund. Nu obişnuiesc să ascult pop, dar respect legendele şi Michael Jackson e o legendă.