| BugsBunny_8643 a întrebat:

Mie nu-mi place noul clip al lui Lady GaGa,, Judas" voua va place?

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu, ca e satanist.

la fel cum e si yinyang este. (semn ocult)

http://www.bisericasatanista.org/ocult/semne-oculte-3

:))

| Miky a răspuns:

Mie imi place si nu's o mare fana dar parerea mea e ca toate videoclipurile lu' gaga sunt geniale pentru ca sunt extravagante si iesite din comun

| PinkPanther a răspuns:

Off topic: nu m-am putut abtine. semnul yingyang.satanist rolling on the floor) cea mai buna gluma pe care am auzit-o vreo data
on topic: e acceptabil videoclipul, avand in vedere ca nu imi place gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut ea vreun videoclip frumos?