| StylinsonGirl a întrebat:

Miley Cyrus sau Taylor Momsen? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Miley Cyrus de 100000000000000000000000 ori. Nu am auzit in viata mea de Taylor Momsen si nici nu vreau sa aud! Chiar daca e drogata si tarfa cum ii zic toti nu ma intereseaza nici un pic! E oricum cea mai cool din lumea intreaga

18 răspunsuri:
| dumyStar20 a răspuns:

Taylor Momsen de 1000 de ori:X:X. pup

| Biby a răspuns:

Miley Cyrus pentru ca arata bine. Taylor Momsen pentru ca are un comportament mai bun.

| DarinaLove a răspuns:

Taylor momsen
miley cyrus are 18 ani si vocea ei este ca la 15 ani
dar taylor momsen are 17 ani si vocea ei este ca la 24 de ani
taylor are vocea mai naturala
miley foloseste autotune,vocea ei in unele melodii suna ca un chimpunk sau un copil mic (un pic, nu chiar mult, dar totusi foloseste)
taylor are 100% vocea naturala
miley 98% naturala, 2% fake "

| GiiaaBăă a răspuns:

Ms pentru fundita, dar dc mi-ai dat-o?

| cryssa a răspuns:

Sincer, taylor momsen
miley e o tarfastraight face

| Mihaela a răspuns:

Taylor.
Clar.
Miley aia e vai de capu ei.

| PunkLollipop98 a răspuns:

Miley :XTaylor mi se pare cam destrabalata.Si nu o mai judecati pentru faza cu drogurile. A facut si ea o greseala.Nu cred ca voi sunteti perfecti.

| EveEve a răspuns:

Taylor Momsen de 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000 de oribig grin :X:X:X:X:X

| DanDannn a răspuns:

Acu sincer... Traian basescu!

| diddy_2463 a răspuns:

Miley Cyrus

| EmotionalKoma a răspuns:

Taylor decat drogata aiahappysorry pentru fani but is the truthhappy

| SweetAngelCry a răspuns:

Nu am auzit de Taylor Momsen... dar il aleg pe el big grinbig grin

| Deea4u_2595 a răspuns:

Miley Cyrus love struck.

| blonda_9284 a răspuns:

Ce vedeti majoritatea la ``minunata`` si ``dragalasa`` de Miley? Sa traiasca taticu` si sa-i zica ``saru` mana`` pentru ca a facut-o si pe ea cunoscuta! Acum vorba lui cryssa: nu vedeti ce tarfa a devenit? Nu-mi place expresia, dar a ajuns de tot rahatul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taylor Momsen clar big grin

| ChocolateAddict a răspuns:

Taylor Momsen

| GuitaristFan a răspuns:

Taylor Momsen, chiar daca Miley Cyrus este,, idolul'' adolescentilor.
Nu o mai simaptizez asa tare pe Miley... e o drogata, daca nu ma crezi uite aici:http://www.tmz.com/......h-montana/

| corina_8055 a răspuns:

Miley cyrus