| anonim_4396 a întrebat:

Muzica de acum sau cea veche?happy

Răspuns Câştigător
| Slowmotioon a răspuns:

Eu ma gandesc k merge si aia noua, dar aia veche are originalitatea eii, sa n gandimmm, la unele persoane mai in varstaaa nu se pot adapta la muzica asta noua(manele, house, etc)bine sunt la care si l placee! dar cea veche e muzica adevarata! succes tuturor ascultatorilor de muzica vechee![in principiu fiecare k gustturile, lui--in functie de varsta! 1]winking

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ambele.Imi plac amandoua.Si cea veche si cea noua.

| MM a răspuns:

Cea veche!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu ştiu ce muzică se ascultă acum... Doar albumele hip-hop care le scot şi le ascult... în rest sunt destul de izolată de muzica de acum.

kratos
| kratos a răspuns:

Cea veche fara sa clipesc big grin! Prefer de 1000000000 ori sa-l ascult pe Freddie Mercury decat sa ascult porcariile astea de acum.

| Kandy a răspuns:

Ambele... dar daca stam bine sa ne gandim cateva cantece "noi" sunt de fapt "copiute" cu cateva versuri schimbate si atatstraight face nu ma refer la toata muzica noua, unele melodii sunt de nota 10 kiss

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Muzica de acumbig grin

| emy a răspuns:

Cea veche, desigur. E mai frumoasa, melodioasa, linistitoare.

| zuzumic a răspuns:

Depinde de calitatea ei... exista si muzica de acum care este foarte buna... dar si muzicaa cea veche e frumoasa... trebuie doar sa se cante live ...si sa aiba voce si o cultura muzicala cei care canta ...pentru ca muzica veche impunea cunostinte in schimb muzicaa de acum daca ai bani faci ce vrei chiar iti imprumuti o voce de pe calculator si u cica "canti "

| Ingerasull99 a răspuns:

Cea veche! e mult mai marfa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce "Muzica de acum sau cea veche"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea veche... dar si cea noua!
ambele!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric muzica veche "rocks" :)
Ceva gen oldies, Deep purple, Pink Floyd, Rolling Stones, The Hollies, Smokie, Queen etc... e muulta muzica veche exceptionala, care, combinata cu muzica clasica intregeste tabloul muzicii de calitate. Iata niste clipuri de acest gen adunate de pe YouTube: http://www.adyr.home.ro/adi_clips3.htm
Numai bine.

| Chazy a răspuns:

Mai veche, si ma refer la dance-u de prin 97 98 cu 3 sud est si toti nebunii laughing aia DA muzica...